صفحه اصلی / دانلود فایل / آموزش نرم افزار رویت آرشیتکت(Lynda)
تبلیغات شما
آموزش نرم افزار رویت آرشیتکت(Lynda)
پیمان خدام خراسانی
۱۰ فروردین, ۱۳۹۷ یک دیدگاه بگذارید 515 بازدید

آموزش نرم افزار رویت آرشیتکت(Lynda)

با سلام. با یک پست دیگر از آموزش نرم افزار رویت آرشیتکت(Lynda) در خدمت شما دوستان هستیم.

Autodesk Revit در حال ساخت نرم افزار مدل سازی اطلاعات برای معماران، مهندسان سازه، مهندسان MEP، طراحان و پیمانکاران است. این اجازه می دهد تا کاربران به طراحی یک ساختمان و ساختار و اجزای آن در ۳D، حاشیه نویسی مدل با عناصر پیش نویس دو بعدی و دسترسی به اطلاعات ساختمان از پایگاه داده ساختمان. Revit 4D BIM قادر است با ابزارهایی برای برنامه ریزی و پیگیری مراحل مختلف در چرخه عمر ساختمان، از مفهوم به ساخت و ساز و بعد از انهدام.

– خانواده معماری در ریت:
خانواده Revit یک ویژگی باورنکردنی هستند، ارائه کتابخانه ها از اشیاء آماده که می تواند در نقاشی های CAD استفاده شود یا برای هر پروژه مناسب باشد. خانواده ها همچنین می توانند از ابتدا مدل سازی شده و با همکاران و مشتریان به اشتراک گذاشته شوند. این دوره به خانواده های معماری Revit می پردازد، نوع خاصی از خانواده برای معماری و ساخت مدل سازی اطلاعات است.

– Revit 2017: ویژگی های جدید برای معماری:
به Revit 2017 خوش آمدید: ویژگی های جدید برای معماری. در این دوره، شما ویژگی های جدید و پیشرفته در Revit 2017 را برای طراحی معماری خواهید آموخت. اگر از مدتی از Revit استفاده کرده اید و می خواهید از آخرین ویژگی های خود استفاده کنید، این محل برای شروع است. هر ویدئو در این دوره مستقل است و با تمرکز بر یک ویژگی یا پیشرفت، مانند ویرایشگر پیشرفته متن و پارامترهای جهانی، تمرکز دارد. پس از اتمام این آموزش، ابزار جدیدی را در Revit 2017 پیدا خواهید کرد که به عنوان بسیاری از علاقه مندی های قدیمی شما آشناست.

– Revit 2017: آموزش ضروری برای معماری (امپریال):
یادگیری اصول استفاده از Revit 2017 برای طراحی معماری. این دوره برای دانش آموزانی که هیچ تجربه قبلی Revit ندارند و مایل به کار در واحدهای امپریالیستی (اینچ و پا) هستند طراحی شده است. این یک دوره مبتدی است که Revit را از سطح زمین در می آورد. اصول و عادات کار خوب بر هر مرحله از راه تاکید می شود.

– Revit 2017: آموزش ضروری برای ساختار (امپریال):

Revit 2017 یک برنامه عالی برای مهندسی ساخت و ساز، ارائه ابزارهای پیشرفته برای ایجاد جایگزین های طراحی، ایجاد شبیه سازی و انتشار اسناد روشن و آسان برای به اشتراک گذاشتن است. این دوره آموزشی بر اجزای اصلی Revit که برای طراحی ساختاری استفاده می شود، تمرکز دارد و برای کاربرانی که ترجیح می دهند در واحد های امپراتوری (inches and feet) ترجیح دهند، طراحی شده است.

– Revit: ایجاد طرح های تبلیغاتی
بسیاری از پروژه های معماری متوسط ​​و بزرگ شامل نمادها هستند. پس چرا طرح های نشانه گذاری در نرم افزاری که قبلا برای بقیه پروژه های BIM خود استفاده می کنید، Revit نیست؟ این دوره به دنبال ایجاد طرح های نشانه ساده با استفاده از متن مدل، خانواده های سفارشی و آثار هنری بردار از Illustrator یا AutoCAD است. پل اف ایوبین همچنین راه هایی برای ایجاد علائم روشن و خمیده را آموزش می دهد و نشان می دهد که چگونه می توان طراحی را در بسته بندی خود یا به عنوان علامت های تبلیغاتی به عنوان بخشی از یک سند ساخت و ساز بزرگ ساخت. نیازی نیست Revit را ترک کنید تا این نوع از نتایج را ایجاد کنید. یاد بگیرید که مستندات نشانه را مستقیما به جریان کاری Revit اضافه کنید.

– Revit: نمایش محدوده
طرحهای طبقهی بخش مهمی از هر پروژه Revit است. و یکی از مهم ترین (و گیج کننده) جنبه های هر طرح طبقه، دامنه نمایش است. تنظیمات محدوده دید به سه افقی افقی می پردازد که دید و نمایش اشیاء را در یک منظر برنامه – Top، Cut Plane و Bottom – و همچنین یک هواپیمای اضافی به نام Depth View می دهد. خواص را می توان از طریق محدوده نمایش محدوده تنظیم، اما تنها برخی از عناصر قابل برش است. قوانین مورد خاص برای عناصر مانند کف، دیوار و پله وجود دارد. در اینجا پل فرانسیس آوبین توضیح می دهد هر یک از تنظیمات و ویژگی های محدوده مشاهده را به طور دقیق توضیح می دهد و یک بار برای همه این کارها را انجام می دهد. بدانید که چه چیزی بر روی هواپیما بریده می شود و به نظر می رسد که عناصر خاصی در مورد تعامل با برش، قواعد خود را دارند. درک محدوده های بالا و پایین و نحوه کنترل عناصر فراتر از آن. نحوه کنترل محدوده دید درون مناطق برنامه و در فایل های مرتبط در Revit را ببینید. هر دو طرح طبقه بندی شده و منعکس کننده طرح های سقف در نظر گرفته خواهد شد، و همچنین طرح های سقف و بنیاد. پس از پایان این دوره، شما در نهایت خواهید فهمید که چگونه محدوده دید Revit کار می کند.

Revit برای معماری داخلی
Autodesk Revit دارای ابزارهای قدرتمندی است که به شما امکان می دهد تا پروژه های خود را برنامه ریزی و مدیریت کنید و طرح های خود را تجسم دهید. در این دوره، کشف نحوه استفاده از Revit در طول فرایند طراحی داخلی. مربی بریان مایرز نشان می دهد که چگونه سازماندهی مرورگر پروژه خود، اختصاص دادن به اتاق ها، ایجاد مواد جدید و انواع دیوار سفارشی. او همچنین نشان می دهد که چگونه مدل خانواده های Revit را مدل می کند؛ ایجاد مبلمان مانند جداول و مبل ها؛ ایجاد یک خانواده پرونده ایجاد، مشاهده و نهایی کردن گزینه های طراحی؛ و بیشتر.

مباحث عبارتند از:
– با استفاده از قالب های مشاهده
– سازماندهی مرورگر پروژه
– ایجاد یک جدول زمانی اتاق
– اختصاص دادن به اتمام اتاق
– ایجاد مواد جدید
– قرار دادن دیوارهای داخلی
– ایجاد انواع دیوار سفارشی
– بارگیری خانواده ها به Revit
– قرار دادن مبلمان، کابینت، آشپزخانه و سینک ظرفشویی
– ایجاد یک خانواده پرونده
– نهایی کردن گزینه های طراحی

Essential Training for Architecture/part1 Essential Training for Architecture/part2 Essential Training for Architecture/part3 New Features for Architecture

 

تبلیغات شما

درباره ی پیمان خدام خراسانی

پیمان خدام خراسانی
پیمان خدام خراسانی هستم | یکی از اهداف بنده در ایجاد این سایت،ارائه خدمات به روز در عرصه مهندسی بوده و امیدوارم این فعایت بنده گام کوچکی در راستای هدف بزرگ گروه ما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز عضو کانال تلگرام نیستی؟
جدید ترین آموزش ها رو از دست نده