صفحه اصلی / دانلود نرم افزار / دانلود نرم افزار GiD
تبلیغات شما
gid software
پیمان خدام خراسانی
۱۸ آذر, ۱۳۹۵ یک دیدگاه بگذارید 1,573 بازدید

دانلود نرم افزار GiD

دانلود نرم افزار GiD

با سلام. با یک پست دیگر از دانلود نرم افزار کمیاب تحلیل و طراحی سازه به روش اجزای محدود GiD 7.2 در خدمت شما دوستان هستیم.در ایتدا توضیحی مختصر در مورد نرم افزار داده می وشد و شما دوستان می توانید این نرم افزار را به رایگان در انتها دانلود کنید.

نرم افزار GID به عنوان یک نرم افزار همگانی، تطبیقی و کاربر پسند و رابط گرافیکی کاربر برای مدل سازی هندسی، داده های ورودی و تجسم نتایج برای همه نوع از برنامه های شبیه سازی عددی طراحی شده است.نرم افزار GID می تواند مشکلات مدلسازی و تحلیل و طراحی سازه به روش اجزای محدود را که بطور معمول بیشتر مواقع در زمینه مکانیک جامدات و سازه، دینامیک سیالات، الکترومغناطیس، انتقال حرارت، ژئومکانیکی، و غیره است را بدون مشکل انجام دهد و از عهده کار بربیاید.

gid software

اساس کار این نرم افزار استفاده از المان محدود، حجم محدود، المان مرزی، تفاضل محدود و یا نقطه بر (بدون شبکه) روش عددی برای تجزیه و تحلیل سازه می باشد.

از دیگر خصوصیات نرم افزار GID T، می توان به  ایده آل بودن آن  برای استفاده در یک محیط چند کاربر در دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و کسب و کار برای توسعه و برنامه های کاربردی، برنامه های مختلف شبیه سازی عددی اشاره کرد.

gid software

 

در اینجا آشنایی ابتدایی با این نرم افزار پیدا کردیم. در ادامه شما دوستان می توانید این نرم افزار را دانلود کنید.

پیمان خدام خراسانی _ گروه مهندسی عمران نوین

پسورد فایل:  www.omranovin.ir

دانلود نرم افزار gid-manuals GiD Tutorials
تبلیغات شما

درباره ی پیمان خدام خراسانی

پیمان خدام خراسانی
پیمان خدام خراسانی هستم | یکی از اهداف بنده در ایجاد این سایت،ارائه خدمات به روز در عرصه مهندسی بوده و امیدوارم این فعایت بنده گام کوچکی در راستای هدف بزرگ گروه ما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز عضو کانال تلگرام نیستی؟
جدید ترین آموزش ها رو از دست نده