صفحه اصلی / دانلود نرم افزار / دانلود نرم افزار Micro PAVER
تبلیغات شما
پیمان خدام خراسانی
۱۳ آبان, ۱۳۹۵ یک دیدگاه بگذارید 1,756 بازدید

دانلود نرم افزار Micro PAVER

دانلود نرم افزار Micro PAVER

با سلام. با یک پست دیگر از دانلود نرم افزار Micro PAVER در خدمت شما دوستان هستیم. در ابتدا شما می توانید توضیحی در مورد نرم افزار را مشاهده کنید و در انتها نرم افزار را دانلود کنید.

نرم افزار Micro PAVER سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات آسفالت می باشد . در اصل این سیستم در اواخر ۱۹۷۰  برای کمک به وزارت دفاع (DOD) و مدیریت (M & R) برای فهرست گسترده خود  از راه ها توسعه داده شد. با استفاده از داده های بازرسی و شاخص وضعیت روسازی (PCITM) امتیاز از صفر (شکست خورده) تا ۱۰۰ (بسیار عالی) به طور مداوم برای توصیف وضعیت آسفالت و برای پیش بینی نیاز   M & R آن تا سال های سال در آینده بررسی می شود. در سال ۱۹۹۳، PCITM  استاندارد (ASTM (D5340-10 را برای فرودگاه ها قرار داد و همچنین در سال ۱۹۹۹ استاندارد ASTM  (D6433-09را برای جاده ها و پارکینگ  اختصاص داد.

انجام سطوح مختلف از تجزیه و تحلیل در برنامه Micro PAVER  نشان می دهد که در آن بهترین اختصاص کمیاب، M & R به دلار است.

conditioncurve

PAVER سطحی از هنر و فن آوری در مدیریت راه ها است و توسعه آن تا حد زیادی از حمایت قوی در داخل و خارج از جامعه وزارت دفاع سود برده است. حامیان عمده عبارتند از: نیروی هوایی ایالات متحده، ارتش ایالات متحده، نیروی دریایی ایالات متحده، اداره هوانوردی فدرال، و اداره فدرال بزرگراه می باشند. علاوه بر این، کاربران غیر وزارت دفاع از PAVER تا حد زیادی از آموزش و فن آوری خدمات پشتیبانی ارائه شده توسط دانشگاه ایالتی کلرادو بهره مند می شوند.

در حقیقت نرم افزار Micro PAVER ، نام یک سامانۀ مدیریت خودکار روسازی ( PMS) است که ابزاری برای تصمیم گیری جهت توسعۀ گزینه های مقرون به صرفۀ نگهداری و تعمیر راه ها، خیابان ها، پارکینگ ها و فرودگاه ها به شمار می رود. PAVER امکانات فراوانی برای کاربر فراهم می کند که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱٫    ذخیره لیست شبکه های روسازی
۲٫    ارزیابی و رتبه بندی شبکه های روسازی
۳٫    توسعۀ مدل های شرایط زوال روسازی (با کمک مدل های ریاضی)
۴٫    تعیین شرایط فعلی و آیندۀ روسازی (تحلیل شرایط)
۵٫    تعیین ملزومات نگهداری و تعمیر  و تحلیل نتایج و پی¬آمدها بر اساس میزان اعتبارات متفاوت
امکانات اصلی PAVER از نه دکمۀ اصلی که در قسمت بالای PAVER Desktop قرار دارد، در دسترس قرار می گیرد. این دکمه ها چنان تنظیم شده اند که متناسب با ترتیب منطقی مدیریت روسازی باشند. با فشار دادن هر یک از این دکمه ها به یکی از ده بخش اصلی PAVER وارد می شویم. این ده بخش عبارتند از:
فهرست ورودی و نمودارهای خلاصه ساز
ورودی داده های بازرسی میدانی
گزارش های PAVER و نمودارهای خلاصه سازی
ساخت و اختصاص مدل های پیش بینی شرایط
گزارش تحلیل شرایط
گزارش طرح نگهداری و تعمیر

و ….
در نسخه ی جدید این نرم افزار پیشرفت های بسیاری در فن آوری به چشم می خورد که عبارتند از:

–  اجازه می دهد تا کاربران با  انتخاب SQL به پایگاه داده ها دسترسی داشته باشند.
– داشتن آسفالت جداول سیستم خصوصی یا مشترک (مانند M & R جداول هزینه، سیاست تعمیر و نگهداری، و غیره).لازم به ذکر است این قابلیت برای — رسیدن به در تمام نسخه های قبلی Micro PAVER بسیار دشوار بود.
– قابلیت های GIS / GPS بهبود یافته است.
– تسهیل تقسیم بخش های روسازی.
– گزارش جدید بخش تاریخ نرم افزار
– عملکرد بهینه شده برای پایگاه داده های بزرگ.

 

paver7

نرم افزار AVER V7 می توان بر روی کامپیوتر در کنار v6.5 PAVER نصب کرد. در واقع می توان یک پایگاه داده از V6 ایجاد شده را به V7 وارد کرد، اما ورژن V70 نمی تواند در V6 وارد شود.

در اینجا شناختی از این نرم افزار و کاربرد آن پیدا کردید. در ادامه می توانید این نرم افزار را دانلود کنید.

دانلود نرم افزار
تبلیغات شما

درباره ی پیمان خدام خراسانی

پیمان خدام خراسانی
پیمان خدام خراسانی هستم | یکی از اهداف بنده در ایجاد این سایت،ارائه خدمات به روز در عرصه مهندسی بوده و امیدوارم این فعایت بنده گام کوچکی در راستای هدف بزرگ گروه ما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز عضو کانال تلگرام نیستی؟
جدید ترین آموزش ها رو از دست نده