صفحه اصلی / آیین نامه / دفترچه راهنمای نکات حائز اهمیت در محاسبات و نقشه های سازه ۹۷
تبلیغات شما
دفترچه راهنمای نکات حائز اهمیت در محاسبات و نقشه های سازه
پیمان خدام خراسانی
۱ فروردین, ۱۳۹۷ 2 دیدگاه 1,847 بازدید

دفترچه راهنمای نکات حائز اهمیت در محاسبات و نقشه های سازه ۹۷

دفترچه راهنمای نکات حائز اهمیت در محاسبات و نقشه های سازه ۹۷

با سلام. با یک پست دیگر از دانلود دفترچه راهنمای نکات حائز اهمیت در محاسبات و نقشه های سازه ۹۷ در خدمت شما دوستان هستیم. ابتدا توضیحی مختصری از محتویات این فایل در اختیار شما قرار داده می شود و در انتها شما می توانید این فایل را به رایگان دانلود فرمایید.

راهنمای حاضر به منظور ایجاد هماهنگی برای تهیه مدارک محاسباتی و روشن نمودن ابهامات موجود در آیین نامه های رایج تهیه شده است. این راهنما شامل بررسی تغییرات استاندارد ۲۸۰۰ ویرایش ۳نسبت به ویرایش ۴ ،ضوابط لازم برای سیستم های سازه ای شامل طراحی دال های بتنی، طراحی ستون های فلزی در سیستم های مرکب قاب فولادی بهمراه دیوار برشی بتنی و اهم مواردی که در راستای انطباق نقشه های سازه با سایر رشته، باید در نظر گرفت، می باشد. ذکر این نکته ضروری است برخی از موارد عنوان شده، صرفاً جنبه تفسیری داشته و با وجود اعتبار فنی آنها، به دلیل عدم طی روال تصویب و ابلاغ، از جنبه حقوقی، جایگزین ضوابط صریح استاندارد ۲۸۰۰ و مقررات ملی ساختمان نبوده و طراح سازه موظف به رعایت مفاد کامل مقررات ملی ساختمان و استاندارد ۲۸۰۰می باشد.

Download
تبلیغات شما

درباره ی پیمان خدام خراسانی

پیمان خدام خراسانی
پیمان خدام خراسانی هستم | یکی از اهداف بنده در ایجاد این سایت،ارائه خدمات به روز در عرصه مهندسی بوده و امیدوارم این فعایت بنده گام کوچکی در راستای هدف بزرگ گروه ما باشد.

2 دیدگاه ها

  1. مهبذ عابدیان

    salam bande in file va file dynamic sazeharo download kardam , password http://www.omranovin.ir ra mizanam vali extract nemishe . lotfan rahnamaei konin
    mamnoon

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز عضو کانال تلگرام نیستی؟
جدید ترین آموزش ها رو از دست نده