صفحه اصلی / دانلود فایل / دوره آموزش اینونتور(Lynda)
تبلیغات شما
دوره آموزش اینونتور(Lynda)

دوره آموزش اینونتور(Lynda)

دوره آموزش اینونتور(Lynda)

با سلام. بایک پست دیگر از دوره آموزش اینونتور(Lynda) در خدمت شما دوستان هستیم.

اتودسک اینونتور (Autodesk Inventor) یک نرم‌افزار طراحی برای مهندسین مکانیک است که توسط شرکت اتودسک ارائه شده است. شرکت اتودسک در سال ۲۰۰۹ نگارش ۱۳ این نرم‌افزار را عرضه کرد. توانایی این نرم‌افزار باعث شد که در سال ۲۰۰۶ – ۲۰۰۷ پرفروشترین نرم‌افزار مدلینگ در جهان نام بگیرد و از نرم‌افزارهای معروف دیگر در این زمینه پیشی گیرد. از ورود این نرم‌افزار در ایران چند سالی می‌گذرد و علی‌ رغم تاکید کمپانی سازنده این نرم‌افزار برای استفاده از آن، متأسفانه بطور بایسته مورد استقبال قرار نگرفت و تقریباً ناشناخته مانده بود تا اینکه در سال ۲۰۰۶؛ این نرم‌افزار همراه با دیگر محصول معروف کمپانی اتودسک یعنی اتوکد و مکانیکال دسکتاپ به بازار عرضه شد و از آن تاریخ به بعد اینونتور، کم‌کم جای خود را در میان کاربران این رشته باز کرد. خصوصاً سازگاری کامل این نرم‌افزار با CAD یکی از علل موفقیت آن بود. چرا که برای شرکت‌هایی که نقشه‌های قدیمی خود را با اتوکد کار کرده بودند عامل سازگاری کامل نرم‌افزارهای مدلینگ جدید بسیار مهم بود. همچنین پشتیبانی این نرم‌افزار از نقشه‌های مدل شده توسط مکانیکال دسکتاپ یکی دیگر از عوامل موفقیت آن است.

محصول شرکت Autodesk واز برنامه های قوی در زمینه طراحی و مدلسازی می باشد . این برنامه از سال ۲۰۰۷ به طور منظم تولید می گردد و در این سال با وارد شدن نمونه کامل آن بسیاری از کاربران قدیمی برنامه های اتودسک و اتوکد نظیر مکانیکال دسکتاپ را خوشحال ساخت زیرا این برنامه تمامی نیازهای طراحی ، نقشه کشی و مدل سازی و شبیه سازی را یکجا گردآورده بود .از قابلیت های این نرم افزار وجود یک سری عملیات ساخت و مدلسازی مخصوص بوردهای کامپیوتری و قطعات سخت افزاری وابسته به آنهاست .این برنامه شامل بخش مدلسازی جامد و سطوح می باشد که به نامه Part Surface Modeling می باشد .بخش Assembly یا همان مونتاژ با بهره گیری از امکانات بسیار بالا در شبیه سازی حرکت و جوشکاری برای اتصالات و سوارکردن قطعات پیچیده کاربردی دارد.

در این دوره آموزشی نویسنده John Helfen شما را از طریق رابط کاربری این نرم اقزار با ابزارها و فرآیندهای کلیدی این سیستم طراحی پارامتریک صنعتی پیشرو آشنا می کند. تکنیک های اصلی شامل  مدل سازی قطعات، ساخت و مونتاژ، و کشیدن نقشه را به شما نشان می دهد. و به شما می آموزد که چگونه برای ایجاد یک قطعه از  تبدیل طرح اولیه  به یک  قطعه ۳D با  حجم دادن به آن را به شما می آموزد.
در دوره آموزشی Lynda Autodesk Inventor 2017 Essential Training با مباحث پایه تا پیشرفته نرم افزار اینورتور آشنا می شوید. همچنین دوره آموزشی دیگری با نام Lynda Autodesk Inventor 2017 New Features در این آموزش معرفی شده است که ویژگی های نسخه ۲۰۱۷ این نرم افزار را مورد بحث قرار می دهد.

سرفصل های اموزشی دوره Lynda Autodesk Inventor 2017 Essential Training:
۱٫ مفاهیم پایه
۲٫ اهرم پروژه
۳٫ مرور رابط کاربری
۴٫ طرح مفاهیم
۵٫ ایجاد طرح هندسی
۶٫ تغییر طرح هندسی
۷٫ ویژگی های کار
۸٫ طراحی و وارد کردن شکل هندسی
۹٫ مدلسازی تکه ها
۱۰٫ قطعات ساختمان با ویژگی های مشخص
۱۱٫ ایجاد ویژگی های الگوها
۱۲٫ ایجاد مجسمه اشیاء
۱۳٫ اضافه کردن قطعات به یک فایل اسمبل شده
۱۴٫ استفاده از ثابت ها برای قرارگیری اجسام
۱۵٫ روشهای اسمبلی
۱۶٫ ایجاد پیش نمایش طراحی
۱۷٫ حاشیه نویسی

سرفصل های اموزشی دوره Lynda Autodesk Inventor 2017 New Features:
۱٫ پیشرفت ها در اصول
۲٫ پیشرفت در قطعات
۳٫ پیشرفت در طرح ۳D
۴٫ پیشرفت در اسمبل کردن
۵٫ پیشرفت در طراحی و رسم
۶٫ پیشرفت در ارائه

در صورت نیاز به فایل یا اموزش موردی در این نرم افزار با پشتیبانی سایت در میان بگذارید تا در  اسرع وقت در سایت قرار داده شود.

تبلیغات شما

درباره ی پیمان خدام خراسانی

پیمان خدام خراسانی
پیمان خدام خراسانی هستم | یکی از اهداف بنده در ایجاد این سایت،ارائه خدمات به روز در عرصه مهندسی بوده و امیدوارم این فعایت بنده گام کوچکی در راستای هدف بزرگ گروه ما باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز عضو کانال تلگرام نیستی؟
جدید ترین آموزش ها رو از دست نده