صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / دوره آموزش اتوکد ۲۰۱۸ (Lynda)
تبلیغات شما
دوره آموزش اتوکد 2018 (Lynda)
پیمان خدام خراسانی
۴ فروردین, ۱۳۹۷ یک دیدگاه بگذارید 477 بازدید

دوره آموزش اتوکد ۲۰۱۸ (Lynda)

دووره آموزش اتوکد ۲۰۱۸ (Lynda)

با سلام. بایک پست دیگر از دوره آموزش اتوکد ۲۰۱۸ (Lynda) در خدمت شما دوستان هستیم. این دوره که توسط کمپانی لیندا ساخته شده است در چندین بخش قابل ارائه می باشد. که در ادامه بصورت کامل و جامع انرا بررسی خواهیم کرد.

اتوکد ۲۰۱۸ آموزش ضروری
اتوکد ۲۰۱۸ یک نرم افزار طراحی و طراحی قدرتمند است که برای ساخت دقیق دو بعدی و سه بعدی طراحی شده است. در این دوره مبتدی، یاد بگیرید چگونه با AutoCAD شروع کنید. شاون برین مبانی رابط کاربری را پوشش می دهد، نشان می دهد که چگونه از نوار استفاده کنید، فضاهای کاری را تغییر دهد، از ViewCube استفاده کنید، و با نوار ابزار سریع دسترسی کار کنید. شان همچنین نشان می دهد که چگونه فایل ها و گزینه ها را مدیریت می کند، به نقاشی های خود حرکت می کند و اشیا را ترسیم و اصلاح می کند. علاوه بر این، او توضیح می دهد چگونه با Grid و Snap دقیق تر، از متن و حاشیه نویسی برای کمک به دیگران در درک بهتر طرح های خود استفاده کنید و با نوع فایل DWG بومی کار کنید. پس از بسته شدن این دوره، شما آماده استفاده از AutoCAD با مهارت در هر معماری صنعتی، مهندسی، ساخت و ساز، تولید و یا طراحی محصول خواهید بود.

مباحث عبارتند از:
– بررسی رابط کاربری
– با استفاده از نوار، نوار وضعیت و ViewCube
– افتتاح، ذخیره و بستن فایل
– تنظیم و تبدیل واحدهای طراحی
– حرکت نقشه ها
– ذخیره و بازیابی دیدگاه ها
– طراحی و اصلاح اشیاء
– طراحی دقیق
– استفاده مجدد از مطالب
– ایجاد خروجی
– استفاده از فایلهای PDF در اتوکد

ویژگی های جدید AutoCAD 2018
ویژگی های جدید در اتوکد ۲۰۱۸ را بررسی کنید و یاد بگیرید چگونه به استفاده از قابلیت ها برای تقویت بهره وری خود، افزایش اثربخشی خود، و ایجاد نوع دقیق، اندازه گیری ۲D نقشه ها که اساس ارتباطات طراحی در سراسر جهان را تشکیل می دهند. در این دوره، شاون برین به شما کمک می کند تا مزایای پیشرفت های جدید AutoCAD 2018 را درک کنید و از طریق هر یک از ویژگی های جدید به شما کمک کنید. شاون توضیح می دهد که چگونه با ویژگی هایی مانند کادر تنظیمات پیش نویس تنظیمات و نوار ابزار سریع دسترسی کار کند، و نشان می دهد که چگونه از انتخاب خارج از صفحه و انتخاب نوع نوع نوع. علاوه بر این، او نحوه استفاده از فایلهای PDF را در اتوکد و تغییر متن به MTEXT به اشتراک میگذارد و به پیشرفتهای تکنولوژی و عملکرد مانند پشتیبانی از مانیتور با رزولوشن بالا میپردازد.

مباحث عبارتند از:
– کار با کادر محاوره ای File
– با استفاده از نوار ابزار دسترسی سریع
– به روز رسانی مسیرهای مرجع
– تغییر انواع مسیر
– پیدا کردن و جایگزینی فایل های مرجع
– تغییر نام منابع خالی
– استفاده از انتخاب نوع خط نوع
– به اشتراک گذاری نمایش طراحی از اتوکد
– تنظیم یک لایه PDF
– با استفاده از دستورات PDFIMPORT و PDFATTACH
– تغییر متن به MTEXT

اتوکد: ارتفاع دو بعدی و سه بعدی
بهبود و تشدید طرح های خود را برای ایجاد ارتقاء ۲D و ۳D حرفه ای. این دوره نشان می دهد که چگونه از AutoCAD برای تنظیم برنامه های دقیق، تغییر طرح بندی، تنظیم منظره یاب، اضافه کردن دو بعدی و افزایش ارتفاع ۳D استفاده کنید. به Shaun Bryant بپیوندید، زیرا او را از طریق چگونگی سفارشی کردن لایه ها، چشمه ها، پس زمینه، حاشیه نویسی، فضاهای مدل و موارد دیگر به شما می دهد.

اتوکد: توسعه استانداردهای CAD
اتوکد رهبر در تهیه پیش نویس CAD است. در این دوره، نویسنده شان برین شما را از طریق استانداردهای مختلف CAD در دسترس است که توسط حرفه ای در سراسر جهان استفاده می شود. یاد بگیرید چگونه با استاندارد فایل DWS استاندارد AutoCAD کار کنید، از استانداردهای صنعت (از جمله US NCS و BIMuk) استفاده کنید و از استانداردهای AutoCAD برای بررسی و بررسی کار خود استفاده کنید. شان همچنین به شما نشان می دهد که چگونه برای توسعه قالب های اتوکد استاندارد، کامل با بلوک های عنوان و viewports-برای اعمال استانداردهای داخلی خود CAD.

مباحث عبارتند از:
– تنظیم استانداردها در اتوکد
– استفاده از استانداردهای سبک و متن، ابعاد و چند رسانه ای
– استفاده از استانداردهای صنعت
– استفاده از پرونده های استاندارد (DWS)
– ایجاد یک قالب متریک با لایه های استاندارد، واحدهای و سبک
– ایجاد یک طرح استاندارد با یک بلوک عنوان و نمایشگر
– طراحی نقاشی از قالب استاندارد
– حسابرسی یک طراحی با استفاده از DWS
– انتشار نقاشی تأیید شده

اتوکد: کار با نقاشی های صادر شده از Revit
اتوکد رهبر در تهیه پیش نویس CAD است، که توسط طراحان در سراسر جهان استفاده می شود و با Autodesk Revit Architecture زیبایی دارد. در این دوره، نویسنده شان برین شما را از طریق چگونگی کار با نقاشی های CAD از Revit صادر می کند و از استانداردها و تنظیماتی که از Revit در AutoCAD استفاده می کنند استفاده می کند. با نحوه کار با لایه ها، XREF ها، مختصات، به علاوه، نحوه سفارشی کردن نقاشی های Revit را بیاموزید و روند سازگاری را در اتوکد بسیار ساده تر کنید.

مباحث عبارتند از:
– صادرات نقاشی CAD از Revit
– کار با لایه های Revit CAD
– کار با داده های XREF صادر شده
– استفاده از مختصات
– راه اندازی سبک های متن
– ویرایش بلوک های عنوان
– صرفه جویی و ترسیم نقاشی نهایی CAD

نقشه های ساخت اتوکد
اتوکد یک رهبر جهانی در طراحی کامپیوتری (CAD) است و کاربران در سراسر جهان از این نرم افزار قدرتمند برای انتقال هدف طراحی خود در بسیاری از رشته های مختلف استفاده می کنند. در این دوره، شان براانت شما را از طریق چگونگی کار با اتوکد برای ایجاد نقشه های ساخت و ساز که دقیقا هدف شما طراحی ارتباط برقرار می کند. شاون توضیح می دهد که چگونه از ابزارها و ویژگی های درون اتوکد استفاده کنید تا نقاشی هایی را که به وضوح اندازه اشیائی را که می خواهید ساخت کنید بیان کنید. او چگونگی ایجاد یک بلوک عنوان، ایجاد ویژگی ها، ایجاد لایه ها را پوشش می دهد

pass: www.p30download.com

AutoCAD 2018 Essential Training /part1 AutoCAD 2018 Essential Training /part2 AutoCAD 2018 Essential Training /part3 AutoCAD 2018 New Features دوره AutoCAD Construction Drawings

 

تبلیغات شما

درباره ی پیمان خدام خراسانی

پیمان خدام خراسانی
پیمان خدام خراسانی هستم | یکی از اهداف بنده در ایجاد این سایت،ارائه خدمات به روز در عرصه مهندسی بوده و امیدوارم این فعایت بنده گام کوچکی در راستای هدف بزرگ گروه ما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز عضو کانال تلگرام نیستی؟
جدید ترین آموزش ها رو از دست نده