تبلیغات شما
عمران
امیرحسین هراتی
۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۵ یک دیدگاه بگذارید 747 بازدید

دیوار چینی

دیوار چینی

در این پست برای شما اصول ایمنی در دیوار چینی و انواع دیوار و اصول چیدن دیوار رو توضیح خواهیم داد .توضیحاتی از قبیل اصول چیدن دیوار بلوک سیمانی ،ملات های مورد استفاده در دیوار های بلوک سیمانی و همچنین دیوار های گچی و انواع آن و انواع اتصالات دیوار را به تفصیل توضیح خواهیم داد.

یکی از مواردی که در این کتاب مورد بررسی قرار گرفته است انواع اتصلات دیوار ها بوده است و در اصول اجرای انواع مختلف دیوار ها شرح داده شده است و شخصی که بر مطالب مسلط باشد میتواند به لحاظ تئوری دانش اجرای انواع مختلف دیوار ها را داشته باشد.

و در آخر یکی از مواردی به آن پرداخته شده است اصول ساخت دودکش ها میباشد.

در پیوست برای شما عزیزان فایلی از این کتب که مربوط به اجرا و ساخت نعل درگاهی میباشد را قرار دادیم.که در آن بطور کامل اصول ایمنی ساخت نعل درگاه را توضیح دادیم و انواع نعل های درگاه که در ساختمان اجرا میشود در pdf بیان شده است و نکات اجرایی در ساخت انواع نعل درگاه بیان شده است که یکی از پرکاربرد ترین آنها نعل درگاه تیر آهنی میباشد و بعد از آن نعل درگاه تیر بتنی میباشد.

در آخر نیز چگونکی ساخت نعل درگاه چوبی مورد بررسی قرار گرفته است و اجزای مختلف نعل درگاه قوس آجری روی شکل بررسی شده است.

بعد از نکاتی در مورد ساخت دیوار و تیر نعل درگاهی آن آموختیم باید توانایی نصب چارچوب و در  و پنجره را بیاموزیم که برای شما فایل pdf  آن قرار داده شده است.

بطور مشابه برای نصب در و پنجره ابتدا باید اصول ایمنی نصب پچهارچوب در و پنجره را بدانیم و یک شناخت کلی از علائم اختصاری در و پنجره در نقشه اجرایی را شناسایی کنیم.

باید ابعاد استاندارد در و پنجره را بدانیم و یک شناخت کامل از در های با آستانه و بدون آستانه داشته باشیم.

ما در این pdf با انواع چهارچوب در و پنجره آشنا میشویم و اصول نصب آنرا فرا میگیریم.

و در آخر این آموزش با انواع سنگ های قرنیز  و نحوه ی اجرای آن  و اصول دقیق و اجرایی آن آشنا میشویم.

امید است که این مطالب برای شما مفید باشد

موفق باشید

رمز فایل:www.omranovin.com

دانلود فایل
تبلیغات شما

درباره ی امیرحسین هراتی

امیرحسین هراتی
امیرحسین هراتی هستم/هدف از ایجاد این محیط ارائه مطالب کاربردی و مفید در زمینه مهندسی عمران و بالا بردن دانش همدیگر است امیدوارم بتوانم سهم کوچکی در این کار داشته باشم. راه ارتباطی: harati@omranovin.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز عضو کانال تلگرام نیستی؟
جدید ترین آموزش ها رو از دست نده