صفحه اصلی / دانلود فایل / فایل های رویت سازه ، معماری و تاسیسات ابر پروژه ایران
تبلیغات شما
فایل های رویت سازه ، معماری و تاسیسات ابر پروژه ایران
پیمان خدام خراسانی
۶ فروردین, ۱۳۹۷ یک دیدگاه بگذارید 884 بازدید

فایل های رویت سازه ، معماری و تاسیسات ابر پروژه ایران

فایل های رویت سازه ، معماری و تاسیسات ابر پروژه ایران

با سلام. در این قسمت می توانید فایل های رویت سازه، معماری و تاسیسات یکی از بزرگ ترین پروژه های عمرانی کشور و خاور میانه را  را در اختیار داشته باشید. و همچنین در انتها می توانید با اضافه کردن فمیلی های این پروژه ارزشمند به پروژه های خود را داشته باشید.

همانطور که میدانید مدلسازی و ساختن فمیلی های سازه ای و تاسیساتی همواره زمان بر بوده و برای مدلسازی آنها باید وقت بسیار زیادی صرف کنید.

از خصوصیات این پروژه چند هزار متری جامع بودن و شامل بودن تمام المان ها و پارامتر ها در مدلسازی می باشد. چرا که تمامی انچه که باید در یک پروژه مدل شود را می توانید بصورت یکجا با نحوه مدلسازی آن آشنا شوید. و ار فمیلی های ارزشمند آن در پروژه های اتی خود استفاده کنید.

در ادامه توجه شما را به مشخصات و محتوی این محصول جلب می نمایم:

۱- فایل رویت استراکچر

در این فایل می توانید مدلسازی سازه کل پروژه را در اختیار داشته باشید که شامل سقف های دال و عرشه و تیر های فلزی و بتنی میباشد .

۲- فایل رویت آرشیتکت

در این فایل می توانید مدلسازی معماریکل پروژه را در اختیار داشته باشید که شامل تمامی المان های معماری از قبیل درب و شیشه و دیوار های با متریال خاص می باشد

۳- فایل رویت M.E.P

در این فایل می توانید مدلسازی تاسیسات کل پروژه را در اختیار داشته باشید که شامل تمامی المان های مکانیکی و الکتریکی از قبیل ساپورت ها و لوله ها و سینی های برق و هواساز ها و لوله های تاسیسات می باشد

۴- دیتا بیس فوق العاده از تمامی اتصالات و المان های سازه ای

شما علاوه بر در اختیار داشتن این مدل ها و استفاده از نحوه مدلسازی آنها می توانید از اتصالات و المان های مدل شده که در این پروژه به کار رفته است برای پروژه های بعدی و آینده خود استفاده کنید و دیگر نیازی به مدلسازی این فمیلی ها نیست.

 

Download
تبلیغات شما

درباره ی پیمان خدام خراسانی

پیمان خدام خراسانی
پیمان خدام خراسانی هستم | یکی از اهداف بنده در ایجاد این سایت،ارائه خدمات به روز در عرصه مهندسی بوده و امیدوارم این فعایت بنده گام کوچکی در راستای هدف بزرگ گروه ما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز عضو کانال تلگرام نیستی؟
جدید ترین آموزش ها رو از دست نده