صفحه اصلی / دانلود نرم افزار / نرم افزار CSI CSiCOL 9.0.1
تبلیغات شما
CSI CSiCOL
امیرحسین هراتی
۱۳ آبان, ۱۳۹۵ دیدگاه اول 799 بازدید

نرم افزار CSI CSiCOL 9.0.1

نرم افزار CSI CSiCOL 9.0.1

با سلام با معرفي نرم افزار CSI CSiCOL 9.0.1 در خدمت شما عزيزان هستيم.

CSI CSiCOL یک بسته جامع نرم افزاری مورد استفاده برای تجزیه و تحلیل و طراحی ستون است. طراحی ستون هر بتن مسلحیا مقطع مرکب می تواند توسط این برنامه انجام شود. CSiCOL ابزار “جادوگر طراحی سریع” است که راهنمای گام به گام، از طریق کلفرایند طراحی ستون کاربران را راهنمایی می کند. این باعث می شود فرایند طراحی ساده و سازمان یافته و کارآمد انجام شود

  • در CSiCOL هر مقطع به راحتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد. قابلیت تعریف بتن مسلح بخش های مستطیلی و دایره ای. قابلیت اضافه کردن سوراخ و cutouts شکل دلخواه هر نقطه در مقطع.
  • بیش از ۵۰ شکل پارامتری با ابعاد ساده و بیش از ۳۰۰۰ شکل استاندارد فولاد، برای استفاده در ستون های مرکب آماده شده و می تواند مورد استفاده قرار گیرد. قابلیت منفجر و ویرایش پارامتری اشکال و رسم اشکال دلخواه با استفاده از چند ضلعیطراحی ابزار. کاربران قادر به ادغام پارامتری و یا کشیده شده اشکال و یا ایجاد اشکال پیچیده جدید می باشند.
  • اشکال می تواند خواص “چاله” اختصاص داده را در اشکال دیگر برای ایجاد بخش های دالهای پیچیده داشته باشند.
  • Rebars هر اندازه در هر نقطه در مقطع و فرد استفاده، گوشه، سمت، محیط خطی، و ابزار توزیع دایره ای به میله بهتوزیعمناسب اضافه کنید. با استفاده از ماشین حساب Rebar تعریف rebars و پیدا کردن معادل اندازه، Rebars می تواند درمکانهای دلخواه و ترتیبات با استفاده از چند ابزار مرتب سازی و توزیع قرار گیرد.
دانلود نرم افزار Help CSI CSiCol 9.0.1
تبلیغات شما

درباره ی امیرحسین هراتی

امیرحسین هراتی
امیرحسین هراتی هستم/هدف از ایجاد این محیط ارائه مطالب کاربردی و مفید در زمینه مهندسی عمران و بالا بردن دانش همدیگر است امیدوارم بتوانم سهم کوچکی در این کار داشته باشم. راه ارتباطی: harati@omranovin.com

یک دیدگاه

  1. سلام. هرکار میکنم ارور میده و نمیشه عضو شد در سایت لطفا راهنمایی کنید
    ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز عضو کانال تلگرام نیستی؟
جدید ترین آموزش ها رو از دست نده