تبلیغات شما
KENPAVE
امیرحسین هراتی
۱۸ آبان, ۱۳۹۵ یک دیدگاه بگذارید 1,657 بازدید

نرم افزار KENPAVE

نرم افزار KENPAVE

با سلام با معرفی نرم افزار KENPAVE در خدمت شما عزیزان هستیم.

نرم افزار KENPAVE شامل دو قسمت KENLAYER و KENSLAB است که به ترتیب برای طراحی روسازیهای انعطاف پذیر  و صلب مورد استفاده قرار می گیرند.
•    طراحی روسازی انعطاف پذیر:در نظر گرفتن رفتار مصالح در هر ۳ نوع رفتار لایه ای الاستیک خطی ، الاستیک غیرخطی و ویسکوالاستیک برای انجام طراحی روسازی آسفالتی از مزایا و برجستگی های این نرم افزار در مقایسه با نرم افزارهای دیگر است.
پارامترهاي ورودي در برنامه :برخي از مهم‌ترين اين پارامتر ها شامل نوع رفتار مصالح منتخب، تعداد دوره‌هاي مختلف آب و هوايي در يک سال، تعداد گروههاي بارگذاري ، تعداد لايه‌هاي روسازي، نوع رفتار در سطح مشترک بين لايه‌ها، نوع بارگذاري، شعاع تماس، فشار تماسي روي سطح بارگذاري دايره اي، فاصله مرکز به مرکز بين چرخ‌هاي زوج و فاصله مرکز به مرکز بين دو محور و.. است.                           پارامترهاي خروجي در برنامه: پیشبینیعمر روسازي ، تنش و کرنش، کرنش افقي زير لايه آسفالتي، کرنش فشاري قائم در بخش فوقاني خاک بستر و حداکثر نسبت آسيب.
•    طراحی روسازی صلب :برای طراحی یک روسازی بتنی مقبول نیازمند یکسری داده ها از قبیل :
۱٫    نوع پی(مایع،جامد،لایه بندی شده )
۲٫    مشخصات دال های بتنی
۳٫    تعداد بارهای دارای توزیع یکنواخت در هر گروه بار گذاری
۴٫    تعداد بارهای قایم متمرکز و گشتاور
۵٫    تعدیل فصل
۶٫    درز اتصال و…..
۷٫    آنالیز
نتایج حاصل از آنالیز در دو صورت گرافیکی جامع یا تعیین محدوده در راستای x  و y قابل استفاده است و کاربر را از نتیجه نهایی کار در ابتدا باخبر می کند و در صورت نیاز جهت پیشگیری می تواند تغیراتی را در طراحی اعمال کند

دانلود نرم افزار
تبلیغات شما

درباره ی امیرحسین هراتی

امیرحسین هراتی
امیرحسین هراتی هستم/هدف از ایجاد این محیط ارائه مطالب کاربردی و مفید در زمینه مهندسی عمران و بالا بردن دانش همدیگر است امیدوارم بتوانم سهم کوچکی در این کار داشته باشم. راه ارتباطی: harati@omranovin.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز عضو کانال تلگرام نیستی؟
جدید ترین آموزش ها رو از دست نده