صفحه اصلی / آیین نامه / AISC Design Examples
تبلیغات شما
AISC Design Examples
AISC Design Examples

AISC Design Examples

AISC Design Examples

با سلام . با یک پست دیگر از کتاب AISC Design Examples  در خدمت شما هستیم.در این پست برای شما نمونه هایی از مسائل طراحی در آیین نامه ی AISC قرار دادیم که در آن نحوه ی طراحی و کنترل های لازم برای طراحی مقاطع قرار داده شده است.و نکته ی مثبت این مثال ها مد نظر قرار دادن ضوابط خود آیین نامه میباشد.

آیین نامه AISC ، صرفا به بحث طراحی سازه های فلزی میپردازد.

طراحی فلزی، و یا به طور خاص، طراحی سازه های فولادی، منطقی از دانش مهندسی سازه می باشد که مورد استفاده برای طراحی سازه های فلزی است. ساختاری که می تواند از مدارس به خانه به پل متغیر باشد.

در مهندسی سازه، ساختار سازه همانند یک بدن یا ترکیبی از قطعات اجسام صلب در فضا، به شکل یک سیستم متناسب اندام، برای حمایت از بارها می باشد.

سازه هایی مانند ساختمان ها، پل ها، هواپیما و کشتی، همه نمونه هایی تحت ساختار فولاد هستند. اثرات بار بر روی سازه ها از طریق تجزیه و تحلیل ساختاری تعیین می شود و ساختار مواد تشکیل دهنده فولاد و مشخصات آن، تشکیل شده با یک شکل خاص یا سطح مقطع و استانداردهای مشخصی از ترکیب شیمیایی و خواص مکانیکی است.

در اینجا مقدمه ای  ابتدایی از آیین نامه AISC را ملاحظه کردید.امید است که این مبحث برای شما مفید واقع شود.

موفق باشید

پیمان خدام خراسانی – گروه مهندسی عمران نوین

پسورد فایل:www.omranovin.ir

Download
تبلیغات شما

درباره ی پیمان خدام خراسانی

پیمان خدام خراسانی
پیمان خدام خراسانی هستم | یکی از اهداف بنده در ایجاد این سایت،ارائه خدمات به روز در عرصه مهندسی بوده و امیدوارم این فعایت بنده گام کوچکی در راستای هدف بزرگ گروه ما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز عضو کانال تلگرام نیستی؟
جدید ترین آموزش ها رو از دست نده