تبلیغات شما
AISC Facts
AISC Facts

AISC Facts

AISC Facts

با سلام . با یک پست دیگر از کتاب AISC Facts در خدمت شما هستیم.در این پست برای شما دستورها و فاکتورهای الزامی و توصیه شده  برای طراحی سازه در آیین نامه ی AISC  را قرار دادیم

آیین نامه AISC ، صرفا به بحث طراحی سازه های فلزی میپردازد.

طراحی فلزی، و یا به طور خاص، طراحی سازه های فولادی، منطقی از دانش مهندسی سازه می باشد که مورد استفاده برای طراحی سازه های فلزی است. ساختاری که می تواند از مدارس به خانه به پل متغیر باشد.

در مهندسی سازه، ساختار سازه همانند یک بدن یا ترکیبی از قطعات اجسام صلب در فضا، به شکل یک سیستم متناسب اندام، برای حمایت از بارها می باشد.

سازه هایی مانند ساختمان ها، پل ها، هواپیما و کشتی، همه نمونه هایی تحت ساختار فولاد هستند. اثرات بار بر روی سازه ها از طریق تجزیه و تحلیل ساختاری تعیین می شود و ساختار مواد تشکیل دهنده فولاد و مشخصات آن، تشکیل شده با یک شکل خاص یا سطح مقطع و استانداردهای مشخصی از ترکیب شیمیایی و خواص مکانیکی است.

در اینجا مقدمه ای  ابتدایی از آیین نامه AISC را ملاحظه کردید.امید است که این مبحث برای شما مفید واقع شود.

موفق باشید

پیمان خدام خراسانی – گروه مهندسی عمران نوین

پسورد فایل:www.omranovin.ir

ِDownload
تبلیغات شما

درباره ی پیمان خدام خراسانی

پیمان خدام خراسانی هستم | یکی از اهداف بنده در ایجاد این سایت،ارائه خدمات به روز در عرصه مهندسی و دانشجویی بوده و امیدوارم این فعایت بنده گام کوچکی در راستای هدف بزرگ گروه ما باشد. ما رو از نظرات و پیشنهادات خود برای ارتقاء این سایت بی نصیب نگذارید.(راه ارتباطی: khoddam@omranovin.com)

از این پست هم دیدن کنید

فهرست بها رشته

فهرست بها رشته رشته چاه سال ۱۳۹۶

فهرست بها رشته چاه سال ۱۳۹۶ با سلام . در ادامه میتوانید به دانلود فهرست …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

})