صفحه اصلی / دانلود فایل / سایر فایل ها / دانلود اتصالات رویت ۲۰۱۸
تبلیغات شما
دانلود اتصالات رویت 2018
علی رهبر
۲۵ شهریور, ۱۳۹۶ یک دیدگاه بگذارید 1,374 بازدید

دانلود اتصالات رویت ۲۰۱۸

دانلود اتصالات رویت ۲۰۱۸

با سلام خدمت کاربران محترم . در این پست میتوانید به دانلود اتصالات رویت ۲۰۱۸ بپردازید.

برای نصب اتصالات دو راه وجود دارد . اویل راه نصب از طریق desktop app خود اتودسک و راه دوم استفاده از افزونه ای که ما در اختیارتون گذاشتیم. هر دو روش یک نتیجه را ارائه می دهد و تفاوتی در نتیجه ندارد .

افزونه Steel Connections برای Revit 2018 و Revit Structure 2018 توسط شرکت آتودسک منتشر شده است تا بتوانید اتصالات پیچ و مهره و جوشی را با LOD 350 در نرم افزار رویت مدلسازی کرده و تهیه نقشه های کارگاهی برای شما مهیا شود.

همانطور که میدانید در حالت پیشفرض قسمت اتصالات در رویت خالی می باشد که پس از نصب این فایل این قسمت از نرم افزار برای شما تکمیل می گردد .

فقط دقت کنید حتما نرم افزار را بسته و سپس اقدام به نصب فرمایید . و حتما اینترنت خود را روشن بگذارید . چرا که اتصالات را از دیتابیس دانلود میکند و در کامپیوتر شما نصب میکند

پس از نصب برخی از اتصالات مورد نیاز شما به رویت اضافه می شود. قبل از نصب نرم افزار را ببندید و سپس این افزونه را نصب کنید. با توجه به مشکلاتی که در نسخه ۲۰۱۷ این افزونه وجود داشت در نسخه ۲۰۱۸ برطرف شده است و شما می توانید اکنون بیش از ۱۳۰ نوع اتصال آماده را به صورت هوشمند استفاده کنید. این اتصالات بروی همه نوع استاندارد های پروفیل ها قابل استفاده می باشد.

دانلود معرفی دستگاه حفاری تونل

تبلیغات شما

درباره ی علی رهبر

علی رهبر
علی رهبر هستم | هدف از ایجاد این سایت ارائه خدمات دانشجویی و مهندسی و داشتن سهمی در ارتقای سطح علمی جامعه مهندسی می باشد امیدوارم با نظرات خودتون ما را در ادامه ی کارحمایت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز عضو کانال تلگرام نیستی؟
جدید ترین آموزش ها رو از دست نده