نقشه فاز دو معماری

نقشه فاز دو معماری

نقشه فاز دو معماری

با سلام . در این قسمت می توانید  نقشه فاز دو معماری را که برای تایید نظام مهندسی طراحی شده است با همره تمام جزئیات در اختیار داشته باشید .

لازم به ذکر است که این نقشه تایید شده در نظام مهندسی است و تمام ضوابط شهری و معماری در ان رعایت شده است

همانطور که می دانید سازه هایی برای نظام مهندسی فرستاده می شوند که بالای ۲۰۰۰ متر زیر بنا باشند و اصطلاحا به آنها پروژه های فاز ۲ گفته می شود.که برای تایید و اجرا باید بر روی سایت نظام مهندسی آپلود شده و در سازمان نظام مهندسی بررسی شود.حالا نقشه های فاز دو معماری شامل تمام جزئیات طراحی و مدلسازی شده و ریز آن باید در نقشه معماری اورده شود

در ادامه توجه شما را به مشخصات و محتوی این محصول جلب می نمایم:

۱- پلان معماری سازه

این پروژه شامل چندین شیتگوناگون با اطلاعات مختلف پروژه از جمله تمام دیتایل های اجرایی خاصه نظام مهندسی می باشد.

ساختمان در نظر گرفته شده در این پروژه ، یک ساختمان ۸ طبقه بتنی است که دارای یک طبقه منفی نیز میباشد. ساختمان در ۲ وجه دارای همسایه است و دو طرف دیگر اطراف ساختمان فضای باز است و از وجود همسایه خبری نیست.

۲- مجموعه دیتایل های معماری برای اجرای

در این فایل تمامی دیتایل های مورد نیاز برای اجرای تمامی قسمت های سازه از جزئیات دیوار سفالی تا جزئیات زیر دوشی حمام قرار گرفته است و یک مجموعه ی کاملی رو شکل داده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[button color=”blue” size=”medium” link=”http://shop.omranovin.ir/downloads/%D9%86%D9%82%D8%B4%D9%87-%D9%81%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D9%88-%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C/” icon=”” target=”true”]Download[/button]

پیمان خدام خراسانی هستم | یکی از اهداف بنده در ایجاد این سایت،ارائه خدمات به روز در عرصه مهندسی بوده و امیدوارم این فعایت بنده گام کوچکی در راستای هدف بزرگ گروه ما باشد.

عضویت

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

[mailpoet_form id="1"]

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۷۴۹۷

مقاله های مرتبط :

جدیدترین محصولات فروشگاه ما

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *